Profil společnosti VISITECH a.s.

Mise:

Přinášíme řešení s vizí.

Vize:

VISITECH a.s. je obchodní a konzultační společnost orientovaná na inovativní IT řešení se zaměřením na podporu současného i budoucího rozvoje našich zákazníků. Cíleně se zaměřujeme na jejich potřeby a požadavky s důrazem na zvyšování kvality, efektivity, konkurenčních výhod a rychlou návratnost investic.

O společnosti:

VISITECH je technologicky nezávislá společnost, přinášející řešení s vizí ve třech stěžejních oblastech. Našimi zákazníky jsou především střední a středně velké podniky z oblasti strojírenství, potravinářství, státní správy, zdravotnictví a farmacie v regionu střední Evropy. Našim jedinečným zákazníkům přinášíme zcela individuální přístup založený na důvěře a dlouhodobé spolupráci.

Divize Podniková řešení přináší svým obchodním partnerům v rámci systémové integrace ucelená softwarová řešení na bázi nejnovějších produktů společnosti Microsoft. Ucelené portfolio nabízených řešení se skládá z několika vzájemně provázaných produktů a je určena pro společnosti, které potřebují definovat a hlavně řídit své vnitrofiremní procesy.

Divize Infrastruktura a bezpečnost svým obchodním partnerům realizuje komplexní a systémová řešení v oblasti infrastruktury a bezpečnosti. Nabízíme individuální vedení zakázek od projektu, přes realizaci až po následný servis. Dlouholetá zkušenost našich pracovníků a znalost nejnovějších technologií nám dávám možnost nabízet inovativní IT řešení v každé fázi projektu.

Divize Distribuce nabízí svým obchodním partnerům komplexní nabídku produktů v oblasti konektivity, datových center a jejich správy. Jsme největším distribučním partnerem společnosti TE Connectivity v České republice.

Historie:

Společnost VISITECH a.s. založená v roce 1998 zaměřená na poradenské služby v oblasti ICT fungovala na trhu samostatně do roku 2012, kdy vnitropodnikovou fúzí společností VISITECH a.s. a Avenet s.r.o. se sloučily v jednu. Původní společnost Avenet s.r.o. se profilovala na dodávky ERP systémů a infrastrukturních technologií.

Log In or Register

// EOF